07. 02. 2024Fiala Martin
Zažijte s námi MS v Biatlonu...

Vážení rodiče, milí žáci,

dnes odstartuje prvním závodem Mistrovství světa v Biatlonu, které po 11-ti letech hostí znovu Česká republika a Nové Město na Moravě.

Díky dobrým vztahům a kontaktům Magistrátu Města Pardubice s pořadateli jsme dostali k dispozici volné vstupenky, které Vám tímto nabízíme. Pokud chcete být součástí početného publika a zažít neopakovatelnou atmosféru biatlonové arény, máte možnost si kliknutím na přiložený odkaz objednat ZDARMA vstupenky na závody v příštím týdnu. Konkrétně se jedná o tyto termíny a distance:

• Úterý 13. února 2024 od 17:10 hodin – Vytrvalostní závod žen na 15 km
  • Středa 14. února 2024 od 17:20 hodin – Vytrvalostní závod mužů na 20 km
  • Čtvrtek 15. února 2024 od 18:00 hodin – Závod smíšených dvojic na 6 km / 7,5 km

Vstupenky je možné objednat pouze v balíčku 1 žák školy + 1 dospělý (resp. 2+2, 3+3 atd.)

Všechny vstupenky Vás opravňují ke vstupu na tribunu D – viz. přiložený plánek areálu. Společnou dopravu na akci nezajišťujeme, zájemci si zajistí vlastní.

Na každý závod máme takto k dispozici 25 + 25 vstupenek, rozhoduje rychlost objednání dle času na odeslaném formuláři. Rezervační formulář bude funkční do pondělí 12. února 2024 12.00 hodin.

Vstupenky Vám budou postupně zaslány o víkendu na e-mail, který při rezervaci uvedete.

Pokud se akce zúčastníte, nezapomeňte se při fandění natočit nebo vyfotit – sdílejte na Instagram s hashtagem #sporilovfandi a můžete vyhrát sportovně laděné ceny! Odměněny budou 3 nejoriginálnější příspěvky na IG.

VSTUPENKY MŮŽETE ZDARMA OBJEDNAT ZDE: https://forms.office.com/e/Wp5qN7e4p6

Mapa areálu