22. 04. 2024Pazlarová Alena
Sportovní úspěch...

Ve čtvrtek 11 .4. se vydalo našich 17 žáků reprezentovat školu v soutěži " O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic".  Ve velké konkurenci se nám přesto podařilo několik jak individuálních, tak i týmových umístění na prvních třech příčkách.

Ve své kategorii se na 3. místě umístila Anička Moldavčuková a na 2. místě Adam Kočí. Štafeta nejmladších složená z Aničky Moldavčukové, Sofči Galočíkové, Votjy Růta a Káji Macháčka obsadili 3. místo, 2. místo vybojovali Nina Pilařová, Terka Salfická, Kuba Zirnsák a Adam Kočí a stejně jako nejmladší, tak i štafeta složená z Elišky Růžičkové, Terky Macháčkové, Matěje Kurky a Vaška Černého vybojovali 3. místo.

Štafety starších žáků složené z Michala Palečka, Míry Duny, Milušky Svačinové, Nely Kindlové, a Filipa Geringa pak ve velké konkurenci obsadili krásné 5. místo.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.