03. 05. 2023Bosáková Tereza
Oblíbená akce...

V pátek 31. 3. 2023 se na naší škole již po několikáté uskutečnila dětmi velice oblíbená akce Noc Andersenem. Jednalo se o 23. ročník, který nabízel ke zpracování různá témata. My jsme se zaměřili na ilustrátorku Helenu Zmatlíkovou a dobrodružství Ferdy Mravence.

Děti měly možnost zúčastnit se různých aktivit. Mezi nejoblíbenější patřil kurz zdravovědy, péče o malé mravenečky a také stavění z cihel.

A protože se tato událost nemůže obejít bez knih, byl čas si prolistovat i knížky, které si děti donesly z domu jako “vstupenku“. Zvláštní poděkování patří naší pohádkové babičce, která děti nadchla svým milým předčítáním.

Velkou pochvalu si zaslouží také pomocníci z devátých tříd, kteří byli velmi šikovní a svých úkolů se zhostili skvěle.

Také bychom rádi poděkovali všem maminkám za skvělou snídani a paním kuchařkám, které nám ráno uvařily ke všem těm dobrotám čaj a pomohly nám s přípravou jídelny ke stolování.

Menší děti si na památku odnesly cedulku na dveře s kocourkem Modroočkem. Věříme, že i v příštích letech se nám tuto akci podaří zorganizovat a bude mít stejně kladné ohlasy, jako tomu bylo letos.