30. 10. 2022Šaroch Marcel
Mladší žáci a žákyně na PČR v judu...

V sobotu 22. 10. se konalo mistrovství ČR v judu – u mladších žáků a žákyň je to nazvané jako PŘEBOR ČR.

Startují tam jenom ti nejlepší z každého kraje a na tyto závody už je super, když se dokážete nominovat!

Našim judistům ze ZŠ Spořilov se to také podařilo - Terezce Macháčkové, Lucce Lammersové, Láďovi Kovačičovi a Jakubovi Zirnsákovi, nejlepšího umístění dosáhla Terezka Macháčková, když se probojovala po těžkých bojích až do finále, kde nakonec nestačila na soupeřku a vybojovala krásné 2. místo!

Neskutečný výkon a pochvala všem, gratulujeme!!!!