16. 10. 2019Balogh Dušan
Společné foto se psem
Zástupci naší školy předali finanční příspěvek...

V úterý 2. října předali zástupci naší školy z řad žáků 9. ročníků Městskému útulku v Pardubicích 9 253,- Kč, které se podařilo vybrat v rámci loňského blešího trhu. Za tuto částku jsme nakoupili granule, konzervy, stelivo a různé pamlsky pro opuštěné pejsky. Pardubickým útulkem projde ročně několik desítek opuštěných zvířat, většina naštěstí najde nové majitele. Děkujeme všem žákům, jejich rodičům a učitelům, kteří se do blešího trhu zapojili. Tato dobročinná akce má u nás již dlouhou tradici a už teď se můžeme těšit na další bleší trh, který se uskuteční před Vánocemi.

DĚKOVNÝ LIST

Městský útulek Pardubice (Štrosova 239, 530 30 Pardubice) vystavuje DĚKOVNÝ LIST

Chtěla bych jménem svým a našich zaměstnanců útulku poděkovat žákům a učitelům Základní školy Spořilov Pardubice za dar pro náš útulek. Váš dar v hodnotě 9 253,- bude využit pro bezprizorní zvířata v našem útulku.
Velmi nás těší zájem o naše zvířata a ještě jednou děkujeme za sponzorský dar, kterého si velice vážíme.

S pozdravem a vděčným poděkováním

Dne 2. 10. 2019 v Pardubicích

Děkovný list