28. 02. 2024Kotková Alena
Karneval ve školní družině...

Únor je čas masopustu a karnevalů. I my jsme se sešli v tělocvičně, abychom spolu prožili pestré odpoledne plné zábavy a soutěží. Výběr masek byl tentokrát opravdu velký a každý měl možnost v úvodní promenádě prezentovat svou postavu tak, jak nejlépe umí. Své umění předvedli půvabné princezny a tanečnice i zdatní kovbojové a spidermani. Přítomen byl i papoušek, policista a námořník.  Z nedaleké louky přiletěl nádherný motýl a od rybníka přispěchal vodník. Úžasná a velmi zdařilá byla ručně vyrobená maska Endromela v podání Tadeáška z 1.B.

Nechybělo ani vzájemné klání soutěžních družstev. Soutěžilo se v rychlosti a obratnosti. Důležitá byla i schopnost vzájemné pomoci a podpory. Nevítězily jen nejšikovnější děti, ale celá nejlépe sehraná družstva. Radost z pohybu a tance si odnášeli všichni a jak už to bývá, co nás baví, to rychle utíká. Tak tomu bylo i tentokrát. Odpoledne uteklo, jako voda a my se rozcházeli osvěženi radostným pocitem, že se tu v maskách, opět za rok sejdeme.

Fotogalerie k prohlédnutí zde.