01. 02. 2024Fiala Martin
Vliv digitálního světa na naše děti...

Termín: čtvrtek 8. února 2024, od 17.00 hodin
Místo: Základní škola Pardubice-Spořilov
Přednášející: Mgr. Zuzana Pavelcová (psycholog, agentura Re: Life)

Vážení rodiče a pedagogové,

s rostoucím vlivem digitálních technologií a neustálým přítokem informací je stále důležitější vést diskuse o vlivu digitálního světa na naše děti. Proto Vás srdečně zveme na besedu na téma "Děti v digitálním světě", kterou pořádáme ve spolupráci s odbornicí na danou problematiku, paní Mgr. Zuzanou Pavelcovou z agentury Re: Life.

Během besedy se zaměříme na výzvy, kterým čelí děti v digitálním prostředí, a poskytneme praktické rady, jak jim pomoci vyrovnat se s těmito výzvami. Paní psycholožka představí aktuální trendy a nástroje, které mohou pomoci rodičům a pedagogům lépe porozumět digitálnímu světu dětí.

Proč právě toto téma?

V poslední době jsme svědky toho, že děti stále častěji tráví čas s digitálními zařízeními v rukou. Dokáží se ponořit do digitální pasti již na prvním stupni základní školy a cesta ven z ní může být velmi složitá. Na internetu na ně číhá celá řada nástrah, na které nejsou vždy připraveny. Beseda má za cíl rodičům i pedagogům poskytnout informace a nástroje, jakými způsoby můžeme dětem pomoci v bezpečném a zdravém užívání digitálního světa.

Registrace

Pro zajištění dostatečných a vyhovujících prostor na ZŠ Spořilov pro všechny zájemce se prosím se do středy 7. 2. 2024 registrujte na níže uvedeném odkazu. Děkujeme! https://forms.office.com/e/gyxTT4K6CS

Těšíme se na setkání s Vámi na této důležité besedě, která nám pomůže lépe porozumět výzvám, kterým naše děti v digitálním světě čelí.

Mgr. Martin Fiala, ředitel školy