17. 05. 2022Těšitel Jan

Vítězství v krajského kola družstev v atletickém čtyřboji pro 1. stupeň ZŠ 2022.

Naší žáci se stali vítězi krajského kola družstev v atletickém čtyřboji pro 1. stupeň ZŠ 2022, které se konalo 12. 5. 2022 v Ústí nad Orlicí.

Soutěžilo se ve sprintu na 50 metrů, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem 150 g a smíšené štafetě 4 x 60 m.
Zároveň naši žáci prokázali převahu i v  soutěži jednotlivců. Na 3. místě mezi chlapci se umístil V. Černý ( na fotografii s diplomem) a mezi dívkami obsadila 1. místo M. Culková (na fotografii pod V. Černým).
Všem závodníkům BLAHOPŘEJEME!!! a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. :)