04. 12. 2019Mrklovská Šárka
Vánoční stromeček
Na začátku adventního času jsme se opět sešli na našich tradičních dílnách.

V sobotu 30. listopadu se u nás konaly tradiční adventní dílny. V letošním roce nás velmi potěšila opravdu velká účast dětí, rodičů, ale i učitelů a žáků, kteří přišli na dílny pomáhat. Škola byla celé dopoledne plná, ve třídách si děti vyráběly různé vánoční dekorace, školou se nesla vánoční hudba, takže na nás vánoční atmosféra dýchala na každém kroku. Doufáme, že jste si dílny užili stejně jako my a že se při dalších akcích opět budeme potkávat v tak hojném počtu.