29. 09. 2018Jelínková Barbora
Spořilovské sportovní dopoledne

Letošní Spořilovské sportovní dopoledne bylo rekordní v počtu zúčastněných dětí. Sešlo se dohromady 354 nadšených sportovců z prvního stupně naší školy a také z okolních školek, kdy letošní účast školkových dětí byla opravdu obrovská. Jsme moc rádi, že naše sportovní dopoledne má dlouhodobou tradici a stále vzrůstající počet účastníků :) Na malé sportovce čekalo 13 stanovišť s různými úkoly – slalom na koloběžce, provazová lávka, běh na lyžích, skákání v pytli, střela na bránu, hod ringo kroužkem a na pyramidu a mnoho dalších sportovních aktivit. Po úspěšném absolvování čekala na děti sladká odměna. Doufáme tedy, že příští sportovní dopoledne bude také tak rekordní a úspěšné jako to letošní :)