24. 09. 2017Jelínková Barbora
Spořilovské sportovní dopoledne
Již tradičně se na našem školním hřišti konalo Spořilovské sportovní dopoledne.

Již tradičně se na našem školním hřišti konalo Spořilovské sportovní dopoledne. A letos byla účast dětí zatím snad nejvyšší, kterou jsme kdy zažili. Sportování se zúčastnilo 320 dětí jak z prvního stupně naší školy, tak i z okolních školek. Přišly děti ze školek Kamínek, Koníček a Gebauerova, ze které přišli sportovat 3 oddělení dětí. Sešlo se nás opravdu požehnaně :) Pro děti bylo připraveno 15 sportovních disciplín od běhu na čas a hodu na přesnost, přes slalom s míčkem, závody koloběžek, skákání v pytli a přes švihadlo, po letní lyžování, provazovou lávku a mnoho dalších disciplín. Děti sportovaly po odděleních a třídách a za všechny splněné disciplíny na ně čekala sladká odměna. Tak zase za rok na Spořilovském sportovním dopoledni ahoj :)