22.12.2017ZŠ Pardubice - Spořilov

Charitativní bleší trh na Spořilově.

Nazdobené stromečky ve třídách, vůně cukroví, zvuky vánočních koled, na rtech úsměv a dobrá nálada. Do tohoto hávu se oděl Spořilov poslední školní den před Vánoci.  A protože Vánoce nejsou jen obdobím klidu, míru, dobré nálady a cukroví, ale především obdobím dobrých skutků a pomoci druhým, a ty nejsou nikomu na Spořilově cizí, uskutečnil se u nás již tradiční Charitativní bleší trh. Rodiče, žáci, učitelé a zaměstnanci školy nakupovali vánoční drobnosti a dárečky, aby přispěli na dobrou věc.

Výtěžek letošního blešího trhu byl neuvěřitelných 30 045,- Kč! :) Tato částka bude rozdělena na tři díly: 6 045,- Kč  Městskému útulku Pardubice, 12 000,- Kč Rebečce Čihákové a 12 000,- Kč nadaci DOBRÝ ANDĚL.

Velké poděkování patří všem, kteří se do této akce zapojili. Děkujeme, že pomáháte s námi! :)

Vánoce na Spořilově