06. 06. 2017Chudá Lucie
Společná fotka

Žáci 5.A, 5.B a 5.C se ve dnech od 29.5-2.6. 2017 zúčastnili ozdravného pobytu Na Srnčí.

Žáci 5.A, 5.B a 5.C se ve dnech od 29.5-2.6. 2017 zúčastnili ozdravného pobytu Na Srnčí, kde si užili nádherného počasí, mnoho legrace, sportovních soutěží, koupání v bazénu, opékání buřtů u ohně, výletů na rozhlednu Pastýřku,  do Moravské Třebové do mučírny a také půlnoční stezky odvahy. Část pobytové atmosféry jsme se snažili zachytit našimi fotoaparáty. Výsledek naší práce najdete ve fotogalerii.

Třídní učitelka 5.A:  Lucie Chudá

Třídní učitelka 5.B:  Miluše Uhlířová