11. 12. 2018Jelínková Barbora
 Zdá se to k neuvěření, ale naši malí školáčci už jsou ve škole čtvrt roku.

Zdá se to k neuvěření, ale naši malí školáčci už jsou ve škole čtvrt roku. Za tu dobu jsme společně zažili spoustu nových věcí. Sportovali jsme na školním hřišti, oslavili sté výročí republiky, užili si halloweenské učení, vyrobili lampičky z krásných podzimních listů, oslavili svátek sv. Martina, naučili se nové písničky a básničky, čteme, píšeme a počítáme. Děti z 6.B pro nás připravily program při předávání slabikáře a my jsme jim na oplátku přečetli naše první slova a věty. První třídou nás provází housenka Agátka, kterou jsme si moc oblíbili. Vždycky pro nás nachystá nějaké překvapení. A my už se moc těšíme, jaký s Agátkou zažijeme advent.