01. 03. 2017Jelínková Barbora
Papoušci ve družině

Tentokrát k nám do družiny přijel pan Papoušek a přivezl s sebou šest živých a krásných papoušků. Tři byli modrožlutí, dva červení a jeden malý zelený, kterého si děti mohly pohladit. Dále s sebou ještě přivezl párek malých opiček, které mohlo pár vyvolených dětí nakrmit červíky a také bezsrstá morčata. Pan Papoušek nám o papoušcích pověděl několik zajímavostí a nakonec se děti s papoušky fotily. Už jsme měli ve družině kouzelníka a papoušky, tak kdo bude další? :)