29. 09. 2016Demjančuková Markéta
Děti si užívají zábavný program v ekocentru Paleta
Začátkem tohoto školního roku jsme se vydali do našeho oblíbeného Ekocentra Paleta na zajímavý program s názvem LESNÍ KOUZLA.

Začátkem tohoto školního roku jsme se vydali poprvé do našeho oblíbeného Ekocentra Paleta na zajímavý program s názvem LESNÍ KOUZLA. Nejdříve jsme vyslechli se zaujetím pohádku „O chlapci Jindrovi, který se ztratil v lese“. Trochu jsme se u ní i někteří báli. Poté jsme venku stopovali neznámého člověka s pokrývkou hlavy a s holí v ruce a nakonec jsme vyluštili šifrovaný vzkaz, který jsme museli splnit. Jak jsme šikovní a jak nám to krásně šlo se můžete podívat ve fotogalerii.

Lesní kouzla 2.A

• Děti si užívají zábavný program v ekocentru Paleta