31. 01. 2018Jelínková Barbora
Kozy ve družině
Kozy ve družině? A živé? Kde kdo se divil :)
Kozy ve družině? A živé? Kde kdo se divil :) A když na školní hřiště přijela paní s červeným Formanem a na zadním sedadle vezla tři velké živé kozy, nevěřila jsem ani já svým očím :) Paní cvičitelka měla pro děti připravené zajímavé povídání ze života koz a ukázku všeho, co kozy umí (dají se snadno vycvičit jako psi). Poté se děti s kozami mohly projít po hřišti, což vypadalo tak, že jedna koza za sebou táhla čtyři děti a šla si, kam chtěla :) Nakonec děti dostaly kozí razítko a na zážitky z odpoledne s kozami se můžete podívat ve fotogalerii.

• Kozy ve družině