Upravit stránku

1.B na dostihovém závodišti

O týden déle po Běhu naděje (14.10.2017) se někteří z nás zúčastnili cross-country běhu na pardubickém dostihovém závodišti. Po krátké rozcvičce jsme se společně vydali na trasu, která měřila přes 2 kilometry. Počasí nám přálo, sluníčko nás hřálo. Už teď se těšíme, až ustoupí zima a budeme moci opět vyběhnout.

Návštěva 1.B v Ekocentru Paleta

V říjnu jsme vyrazili do Ekocentra Paleta. Až do poslední chvíle jsme nevěděli téma naší besedy, paní učitelka nám jej nechala jako překvapení. Těsně před besedou jsme se dozvěděli, že tématem budou domácí mazlíčci. Zde jsme slyšeli zajímavé informace o zvířátkách a na závěr se s nimi mohli i pomazlit. Měli jsme možnost si pochovat například bílé myšky, králíčky, morčátka, ale také scinka, agamu či užovku. Beseda se nám velmi líbila a z Palety jsme si odnesli nejen zážitky, ale i šupinu ze scinka pro štěstí.

Těšíme se na další besedu.

Běh naděje na Pernštýnském náměstí

Dne 7.10.2017 se několik z nás zúčastnilo akce Běh naděje. I když počasí nebylo nejlepší, vydali jsme se na Pernštýnské náměstí, kde byl začátek závodu. Po krátké rozcvičce jsme vyběhli kolem budovy soudu, automatických mlýnů, přes Tyršovy sady zpět na náměstí. Počasí nám přálo, ale cílová rovinka již byla v prvních dešťových kapkách.

Všichni jsme si akci velmi užili.