Vánoční tvoření v 8. A

Výlet do Legolandu

Nedávno se žáci 7. tříd zúčastnili výletu do německého Legolandu. Počasí nám přálo, proto jsme si dosyta užili mnoha atrakcí. Projeli jsme se na několika horských drahách, vyřádili se na různých vodních atrakcích a prohlédli si miniatury evropských měst, sestavené z kostiček. Na své si zde přijdou nejen malí, ale i velcí návštěvníci. V nádherném areálu je toho tolik, že bychom se tam rádi  ještě někdy vrátili. Na fotografie se můžete podívat v přiložené galerii.

Těšíme se, co nového nás čeká letos

V loňském školním roce se náš kolektiv rozrostl o nováčky ze ZŠ Pardubičky. Vyrazili jsme na adaptační kurz na Seč, zažili jsme báječnou školu v přírodě na Horním Bradle, během roku jsme se zapojili do projektu Rio 2016 a s vedlejší třídou jsme si užili projekt Řecké báje. Těšíme se, co nového nás čeká letos, a doufáme, že i další společný rok bude alespoň z poloviny tak fajn jako ten minulý.