Křeček ve škole.

Minulý týden nám hodinu přírodovědy zpříjemnil spolužák Radek Šťastný ukázkou živého křečka.

Výroba svícnů ve 4.B

Ve středu 29.11.2017 jsme si výtvarnou výchovu zpestřili výrobou svícínku v DDM Beta.

Výlet do Prahy

Ve středu 11.října jsme se vydali  na exkurzi do Prahy. Zážitkem pro nás byla už jízda přeplněným metrem a trolejbusem. Úspěšně jsme prošli kontrolou na Pražským hradě a pod vedením naší průvodkyně jsme si tam vše prohlédli, dostali jsme se i do chrámu sv. Víta. Cestou zpět jsme prošli Zlatou uličku, Daliborku, Nerudovu ulici... Na Karlově mostě jsme plnili úkoly a postupně přes Klementinum a Staroměstské náměstí jsme už mířili zpět k nádraží. Výlet jsme si moc užili.

Výlet do ZOO

Prázdniny se kvapem blíží, my se jich nemůžeme dočkat

Vaření v Paletě

Začátkem března jsme vařili v Paletě.

Užíváme si v Tongu

V pátek 10.2. jsme s dětmi vyrazili do Tonga, kde jsme dodatečně oslavili pololetní vysvědčení. A pořádně jsme si to tam užili!

Vánoční tvoření ve 3. B

Vánoce se blíží, my se už nemůžeme dočkat

Geomag ve 3. B

Rok s rokem se sešel a my jsme opět přivítali paní Balvínovou

Návštěva Palety

Dne 22.9. jsme se zúčastnili výukového programu v Ekocentru Paleta.

Tak už jsme třeťáci!

Prázdniny utekly jako voda a my se odpočatí vrhneme do učení.